JP v Jizerských horáchPOBYT PRO DĚTI S VÝUKOU LYŽOVÁNÍ NA SJEZDOVÝCH I BĚŽECKÝCH LYŽÍCH

termín děti poznámka
Pro objednání zájezdu klikněte na příslušnou cenu…
15. 02. – 22. 02. 2020 Kč 6.500,-

Cena zahrnuje:

7x ubytování penzion U Špičáku – Albrechtice v Jizerských horách,  plnou penzi  s pitným režimem, dopravu autobusem, výuku na sjezdových a běžeckých lyžích  pod vedením zkušených instruktorů, pojištění proti krachu CK, příspěvek do Garačního fondu.

Penzion se nachází přímo pod skiareálem Tanvaldský Špičák, ke spodní stanici čtyřsedačky je to 200 m. Skiareál nabízí celkem 9 sjezdovek všech stupňů obtížnosti (nejdelší měří 1.760 m), 4-sedačkovou lanovku a 5 vleků, dětské hřiště Sun Kid s pohyblivým pásem. V okruhu 500 m jsou další dva menší skiareály vhodné pro rodiče s dětmi, skiareál Detoa a skiareál Světlý vrch.

Cena nezahrnuje: permanentku na vleky a pojištění

Program:

výcvik a lyžování na sjezdových lyžích pod vedením zkušených instruktorů, dle podmínek závody ve slalomu, večerní program. Na základě loňských zkušeností doporučujeme, aby si děti s sebou vzaly běžky!!!

Na tento zájezd je potřeba se přihlásit během měsíců září a října.  Zaplatit 50% zálohu z ceny poukazu  do 15.11. 2019 a doplatek 1 měsíc před odjezdem!!! Doporučujeme pojištění stornopoplatků (toto pojištění se musí uzavřít v den zaplacení zálohy), můžeme sjednat v naší CK. Více informací o možnostech pojištění naleznete zde.

Štítky:

Publikováno: 01. 08. 2019 Kategorie: Lyžařské zájezdy, Akce pro děti
CK Panter na Facebooku
GOOGLE