TESTOVÁNÍ LYŽÍ LUSTILusti s Panterem 016

Milé kamarádky, kamarádi – fandové značky Lusti. Chystáme pro vás 5. ročník testování. Během třech  testovacích dnů si budete moci vyzkoušet aktuální novinky v nabídce firmy a porovnat je se „stálicemi“ produkce. Sobotní večer strávíme povídáním o lyžích, muzikou a posezením u vínka. Během lyžování je opět možné si zopakovat carvingovou abecedu s lektorem lyžování Standou Plecitým.

Těšíme se na setkání s vámi za firmu Lusti – Milan Luštinec a za CK Růžový panter – Standa Plecitý.

Místo: Rakousko – Hohentauern – Moscher

termín 6 – 15 let dospělí poznámka
Pro objednání zájezdu klikněte na příslušnou cenu…
08. 03. – 11. 03. 2018 Kč 4.950,- Kč 6.450,- Nutné nahlásit účast na závodech!!!

Cena zahrnuje: ubytování ve 2lůžkových pokojích, 3x plnou penzi (snídaně jako obvykle z českých zdrojů, oběd a večeře rakouská kuchyně), třídenníí skipas, pobytovou taxu a samozřejmě libovolné půjčování testovacích lyží.
Ubytování – jedná se o dřevěné chalety – každý má čtyři 2lůžkové pokoje (některý pokoj s palandou), 2x koupelna, 2x WC, velký obývací pokoj. Ubytování je přímo na dojezdu jedné ze sjezdovek.

Na test Lusti bude vypraven autobus (cena 1.200,– kč/účastník).  Pokud budete mít o dopravu zájem, napište nám. Pro zjednodušení agendy posílejte prosím přihlášky pouze na CK Růžový panter.

Opět budeme pořádat závod ve slalomu. Je potřeba, abyste krátkou zprávou dali vědět,zda se zúčastníte.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Na tento zájezd je nutné zaplatit zálohu 50% z ceny poukazu do 15.11.2017 a doplatek 1 měsíc před odjezdem na číslo účtu 2000485780/2010.  Do zprávy pro příjemce uveďte jméno účastníka.

Těšíme se na VásLusti s Panterem 024

Štítky: ,

Publikováno: 24. 10. 2013 Kategorie: Lyžařské zájezdy
CK Panter na Facebooku
GOOGLE