Veľký MederTermální lázně

Nejmodernější slovenské termální koupele působící blahodárně na pohybové ústrojí

termín senioři poznámka
Pro objednání zájezdu klikněte na příslušnou cenu…
19. 05. – 25. 05. 2019 Kč 8.050,- pro mladší 62 let příplatek Kč 350,-, VYPRODÁNO

Cena zahrnuje: dopravu  autobusem,  6x ubytování v penzionu Tara (v penzionu je ubytovací kapacita 36 míst, při naplnění objektu budou další klienti ubytování v depandanci Tara, která je vzdálena cca 100 m od tohoto penzionu) 50 m od vstupu do bazénů,  6x polopenzi v hotelu Thermal (první jídlo večeře, poslední jídlo snídaně), vstup do termálních bazénů na 7 dní (s jedním přerušením denně),  pobytovou taxu

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh – doporučujeme sjednat, můžete v naší CK.

Město Velký Meder, mající 10 000 obyvatel se nachází na jižním cípu západního Slovenska, mezi Bratislavou a Komárnem, ve vzdálenosti 10 km od hraničního přechodu přes Dunaj v Medvědově, a to do Maďarska směrem na Györ (Ráb).

Od konce 70. let 20. století se město dostává do povědomí doma i v zahraničí, a to především díky termálnímu koupališti, které od roku 2004 nabízí rekreantům kvalitní služby v zrekonstruovaných objektech, nacházejících se v pěkném prostředí uprostřed zeleně na okraji města, jakož i díky 100 hektarovému lesoparku. Téměř každý rok dochází k dalšímu zkvalitňování areálu termálních koupelí.

Termální koupaliště ve Velkém Mederu bylo zpřístupněno široké veřejnosti v roce 1974 díky dvěma termálním pramenům léčivé vody o teplotě 57 – 68 °C. Chemické složení geotermální vody je podobné piešťanským pramenům, léčivá termální voda blahodárně působí na pohybové ústrojí včetně kloubů, jakož i na celkovou regeneraci lidského organismu.

Velky Meder VM-koupaliste

Štítky: ,

Publikováno: 10. 05. 2004 Kategorie: Zájezdy pro seniory
CK Panter na Facebooku
GOOGLE