ŘECKO – KORFU – LIAPADES 26.9. – 3.10. 2021

Termíny:

  • 26.9. - 03.10. 2021

Varianty:

  • Kč 12.350,-

Cena zahrnuje: letenku tam i zpět (palubní zavazadlo 10 kg + malé příruční zavazadlo, za přípatek Kč 400,- Kč odbavené zavazadlo 20 kg), transfer z letiště i na letiště, ubytování, 1x denně cvičení (za příplatek Kč 750,- lze mít cvičení 2x denně), pojištění CK proti úpadku, služby delegáta CK

Liapades je malá vesnice v tradičním stylu, která se nachází v severozápadní části ostrova Korfu, ve které žije asi 900 obyvatel. Je jednou z nejkrásnějších vesnic na ostrově, vzdálená asi 25 km od hlavního města Kerkyra.

Hlavní pláž je vzdálena od ubytování cca 5 minut chůze z kopce, další pláž zhruba 15 minut chůzí olivovým hájem. V okolí ubytování je k dispozici několik bazénů.

Ubytování ve studiu Kahlua ve 2,3 a 4 lůžkových apartmánech s vlastní kuchyňkou, která má vše potřebné na jednoduché vaření (lednička, rychlovarná konvice, toaster …) Stravování je možné v místních vynikajících restauracích za příznivé ceny. V blízkosti ubytování jsou obchůdky se základním sortimentem.

NEVÁHEJTE S PŘIHLÁŠENÍM – CENA ZÁJEZDU SE MŮŽE MĚNIT DLE CENY LETENKY!

INFORMACE OHLEDNĚ PROTIPANDEMICKÝCH OPATŘENÍ COVID 19, KTERÉ SE NÁS BUDOU TÝKAT, VÁM SDĚLÍME TÝDEN PŘED ZÁJEZDEM. CENY PŘÍPADNÝCH TESTŮ NEJSOU ZAHRNUTY V CENĚ ZÁJEZDU.


Zájezd

Spolucestující

Mám zájem o uzavření Cestovního pojištění (nepovinné)
*
Více informací o zpracování osobních údajů zde.