Testování lyží Lusti Moscher 11. – 14.3. 2021

Termíny:

  • 11. 03. – 14. 03. 2021

Varianty:

  • Kč 5.650,- Děti 6 - 16 let
  • Kč 6.350,- Junioři 17 - 19 let
  • Kč 7.150,- Dospělí

Milé kamarádky, kamarádi – fandové značky Lusti. Chystáme pro vás 6. ročník testování. Během třech  testovacích dnů si budete moci vyzkoušet aktuální novinky v nabídce firmy a porovnat je se „stálicemi“ produkce. Sobotní večer strávíme povídáním o lyžích, muzikou a posezením u vínka. Během lyžování je opět možné si zopakovat carvingovou abecedu s lektorem lyžování Standou Plecitým.

Místo: Rakousko – Hohentauern – Moscher

Cena zahrnuje: ubytování ve 2lůžkových pokojích, 3x plnou penzi (snídaně jako obvykle z českých zdrojů, oběd a večeře rakouská kuchyně), třídenní skipas, pobytovou taxu a samozřejmě libovolné půjčování testovacích lyží.

Ubytování – jedná se o dřevěné chalety – každý má čtyři 2lůžkové pokoje (některý pokoj s palandou), 2x koupelna, 2x WC, velký obývací pokoj. Ubytování je přímo na dojezdu jedné ze sjezdovek.

Při přihlášení je potřeba zaplatit 50% zálohu z ceny poukazu a doplatek 1 měsíc před odjezdem. Doporučujeme pojištění stornopoplatků (toto pojištění se musí uzavřít v den zaplacení zálohy), můžeme sjednat v naší CK. Více informací o možnostech pojištění naleznete zde.

Těšíme se na Vás

Přihlášení do zájezdu

Závazně objednávám zájezd TESTOVÁNÍ LYŽÍ LUSTI ve zvoleném termínu, ve zvolené věkové kategorii za zvolenou cenu.

Platební podmínky

V hotovosti v naší CK nebo na účet č. 2000485780 / 2010

Jako variabilní symbol napište číslo zájezdu 22110.


Zájezd

Spolucestující

Mám zájem o uzavření Cestovního pojištění (nepovinné)
*
Více informací o zpracování osobních údajů zde.