Naam cvičení a Harmonyum

„Být zdravý a šťastný je normální.“ Miluji Naam a věřím v dobro.“

Těším se na Vás. Riana Horská – 602 455 526

CVIČENÍ SHAKTI NAAM

Naam cvičení je praxe, která pomáhá zabraňovat stárnutí a slouží jako prevence proti nemocem. Obsahuje pozice ve stoje společně s hluboce regeneračními dechovými technikami, v rámci kterých dochází k otevření meridiánů (energetických kanálů) a odstraňují se bloky těla. Toto unikátní spojení pohybu, dechu, akupresury, protažení a vokální vibrace aktivuje a posiluje samoléčící schopnost těla a pomáhá dosáhnout dlouhověkosti, zdraví, štěstí, vitality.

Naam cvičení je vědou studia zvuku, abychom se propojili s energiemi jež zvukem prochází a správně usměrňovali náš lidský organismus.

Co vás na lekcích Shakti Naam čeká? Kombinace pohybu, dechu a zvukové vibrace, protože pouze pokud děláme tři věci najednou, naše mysl se musí plně soustředit a nemá šanci utíkat.

Shakti Naam je vhodná pro každého člověka v jakémkoli věku nebo zdravotním stavu (o vašem zdravotním stavu, pokud je to potřeba, před hodinou mne informujte, ukážu vám vhodné modifikace).

Kde a kdy se cvičí?
Poliklinika Prosek, Lovosická 440, Praha 9 každé pondělí v 19.00 hod.
Permanentka Kč 210,-/90 min … 5 lekcí bez přerušení (nepřítomnost-vstup se škrtá).
Kč 230,-/90 min … jednorázové vstupné.

Individuální lekce:
CK Růžový panter, Hradešínská 2373/27, Praha 10 – Kč 1.500,-/90 min.
(nutná telefonická domluva 602 455 526)

NA ZÁJEZDECH S CK Růžový panter, kde je uvedeno „Cvičení Naam“.

HARMONYUM I, II, III
Kde? CK Růžový panter, Hradešínská 2373/27, Praha 10 (nutná telefonická domluva 602 455 526).

CO JE TO HARMONYUM?

Harmonyum je mocný, elegantní, spirituální léčebný systém, který byl vytvořen se záměrem pomoci lidem dosáhnout trvalého vyléčení. Zaměřuje se na nemoci mentální, emoční i energetické úrovně tak, aby již dál nemohly existovat ve fyzickém těle.
Harmonyum vede k zářícímu zdraví, energii, štěstí a dlouhověkosti díky tomu, že zpomaluje proces stárnutí.
Harmonyum eliminuje v člověku zlo, které pochází z vůle vytvořením platformy, v rámci které je možná regenerace našich ctností. Pravidelné přijímání Harmonya vytváří v éterickém těle vitalitu, takže se stává velmi silné a začíná zcela regulovat fyzické žlázy. To vyrovnává endokrinní systému, kdy jsou vyrovnané emoce a mysl. Spaluje semínka neštěstí, smůly a nemoci. Jedním ze způsobů, jak Harmonyum v těle funguje, je regulace autonomního nervového systému, jehož rovnováha určuje zdraví těla i mysli.

Harmonyum I – mění zvyky a vzorce, které vedly k současné krizi. Podporuje hlubokou relaxaci, uvolnění a odpočinek. Je to základem pro léčení. Tento přístup k léčení je jako jemný déšť. Podporuje získání sebepoznání. Vytváří základ pro zdravou změnu od doby před narozením do současného stavu. Podporuje procesy změny a jejich asimilaci. Je přínosem pro celý nervový systém. Pracuje v úrovni kvantové DNA. Vytváří základ pro rychlejší změny, které jsou iniciovány Harmonyem III a činí tyto rychlejší změny ve své podstatě méně intenzivní. Podporuje zdravé změny ve vnímání a dovoluje člověku vidět věci, které dělají a nejsou si vědomi, díky kterým jsou ale nemocní nebo mají problémy. Podporuje naše sebeuvědomí a okolnosti, které každodenně přispívají k situacím, které se v našem životě snažíme přenastavit.

Harmonyum II – zvyšuje naši energii, která je pak k dispozici pro léčení, udržení zdraví a evoluci speciálně co se týká mozku a orgánů. Podporuje fyzické a biochemické změny, které jsou potřeba, i když změny ve zvycích a vzorcích, které přispívají k problémům nebyly ještě nastaveny. Podporuje proces regenerace a posiluje celkovou energii a imunitní systém, což je výborné pro lidi, kteří jsou dlouhodobě vystaveni stresu (nebo nárazově, ale ve vysoké intenzitě).

Harmonyum III – podporuje schopnost dělat správná rozhodnutí pro celkovou změnu v krátkodobém měřítku. Poskytuje emoční podporu, sebepoznání a zdravé přenastavení klientova vnitřního světa. Technika Piano je primárně používána pro podporu a uvolnění fyzické struktury těla a nervového systému. Mnoho změn k lepšímu se pak děje i nad rámec fyzické struktury těla. Technika Kroužení je použita v rámci rovnováhy meridiánů. Zlepšuje elektromagnetické pole srdečního centra. Vhodné pro všechny zdravotní okolnosti i životní situace, které mají neznámou příčinu.

Cena:

  • Harmonyum I Kč 1.900,- (50 min)
  • Harmonyum II Kč 1.900,- (50 – 70 min)
  • Harmonyum III Kč 1.900,- (50 min)
  • Harmonyum IV Kč 1.900,- (50 min)